Продукція > SAME SKY > TB003-500-P06BE
TB003-500-P06BE
TB003-500-P06BE Same Sky
tb003_500-3511241.pdf
Виробник: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 6 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount
на замовлення 2068 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.00, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 6, Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard, Part Status: Active, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB003-500-P06BE TB003-500-P06BE Виробник : CUI Devices tb003_500-2306959.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.00 , horizontal, 6 poles, CUI Blue, Philip's head screw, PCB mount
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Bag
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 6
Wire Termination: Screw - Leaf Spring, Wire Guard
Part Status: Active
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V