Продукція > CUI DEVICES > TB007-508-05BE
TB007-508-05BE
TB007-508-05BE CUI DEVICES
tb007-508.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 5 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 16A/Contact
на замовлення 411 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 360
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 5, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB007-508-05BE TB007-508-05BE Виробник : CUI DEVICES tb007-508.pdf Conn Terminal Block 5 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 16A/Contact
на замовлення 411 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
TB007-508-05BE TB007-508-05BE Виробник : CUI Devices tb007_508-2306759.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 5 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
на замовлення 453 шт:
Мінімальне замовлення: 4
TB007-508-05BE TB007-508-05BE Виробник : Same Sky tb007-508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 5 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
на замовлення 50 шт:
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Bag
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 5
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V