Продукція > CUI DEVICES > TB007-508-20BE
TB007-508-20BE
TB007-508-20BE CUI DEVICES
tb007-508.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 20 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 16A/Contact
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 20, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Інші пропозиції TB007-508-20BE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB007-508-20BE Виробник : CUI Devices tb007-508.pdf Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 20
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
товару немає в наявності
TB007-508-20BE TB007-508-20BE Виробник : CUI Devices tb007_508-1550621.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 20 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
TB007-508-20BE TB007-508-20BE Виробник : Same Sky tb007_508-3507870.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 20 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount