Продукція > CUI DEVICES > TB008A-508-03BE
TB008A-508-03BE
TB008A-508-03BE CUI DEVICES
tb008a-508.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 3 POS 5.08mm Solder Thru-Hole 16A/Contact
на замовлення 418 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 327
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-24 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 16 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB008A-508-03BE TB008A-508-03BE Виробник : CUI DEVICES tb008a-508.pdf Conn Terminal Block 3 POS 5.08mm Solder Thru-Hole 16A/Contact
на замовлення 1600 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 292
Packaging: Bag
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-24 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 16 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Мінімальне замовлення: 6
TB008A-508-03BE TB008A-508-03BE Виробник : CUI Devices tb008a_508-2306702.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , 45, 3 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
Мінімальне замовлення: 5
на замовлення 418 шт: