Продукція > CUI DEVICES > TB008A-508-05BE
TB008A-508-05BE
TB008A-508-05BE CUI DEVICES
tb008a-508.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 5 POS 5.08mm Solder Thru-Hole 16A/Contact
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , 45, 5 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB008A-508-05BE Виробник : CUI Devices tb008a-508.pdf Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08
товару немає в наявності
TB008A-508-05BE TB008A-508-05BE Виробник : CUI Devices tb008a_508-2306702.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , 45, 5 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount