Продукція > CUI DEVICES > TB010-508-02BE
TB010-508-02BE
TB010-508-02BE CUI DEVICES
tb010-508.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 2 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 20A/Contact
на замовлення 670 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 670
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 20 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB010-508-02BE TB010-508-02BE Виробник : CUI Devices tb010_508-2306735.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 2 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
на замовлення 1843 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Packaging: Bag
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 12-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 20 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Мінімальне замовлення: 6
TB010-508-02BE TB010-508-02BE Виробник : Same Sky tb010_508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 2 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
TB010-508-02BE TB010-508-02BE Виробник : CUI DEVICES tb010-508.pdf Conn Terminal Block 2 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 20A/Contact
товару немає в наявності