Продукція > CUI DEVICES > TB010-508-07BE
TB010-508-07BE
TB010-508-07BE CUI Devices
tb010_508-2306735.pdf
Виробник: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 7 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
на замовлення 465 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 7, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Current: 20 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB010-508-07BE TB010-508-07BE Виробник : Same Sky tb010_508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 7 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
на замовлення 1833 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
TB010-508-07BE TB010-508-07BE Виробник : CUI DEVICES tb010-508.pdf Conn Terminal Block 7 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 20A/Contact
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Box
Wire Gauge: 12-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 7
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Current: 20 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V