Продукція > CUI DEVICES > TB010-508-10BE
TB010-508-10BE
TB010-508-10BE CUI DEVICES
tb010-508.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 10 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 20A/Contact
на замовлення 584 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 146
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREW TYPE, 5.08, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 12-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 10, Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp, Part Status: Active, Current: 20 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB010-508-10BE TB010-508-10BE Виробник : CUI DEVICES tb010-508.pdf Conn Terminal Block 10 POS 5.08mm Solder ST Thru-Hole 20A/Contact
на замовлення 584 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TB010-508-10BE TB010-508-10BE Виробник : CUI Devices tb010_508-2306735.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 10 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
на замовлення 31 шт:
Мінімальне замовлення: 3
TB010-508-10BE TB010-508-10BE Виробник : Same Sky tb010_508.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screw type, 5.08 , horizontal, 10 poles, CUI Blue, slotted screw, PCB mount
на замовлення 330 шт:
Мінімальне замовлення: 2
Wire Gauge: 12-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 10
Wire Termination: Screw - Rising Cage Clamp
Part Status: Active
Current: 20 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V