Продукція > DIT > TB1-10A080H
TB1-10A080H
TB1-10A080H DIT
TB1%20Series.pdf
Виробник: DIT
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 10A CHASS
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cCSAus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 10 A
на замовлення 20 шт:
Написати відгук
Технічний опис TB1-10A080H DIT
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 10A CHASS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cCSAus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 10 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB1-10A080H Виробник : DONG IL TECHNOLOGY TB1%20Series.pdf TB1-10A080H