Продукція > DIT > TB1-20A080H
TB1-20A080H
TB1-20A080H DIT
TB1%20Series.pdf
Виробник: DIT
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: CE, cCSAus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Part Status: Active
Current: 20 A
на замовлення 21 шт:
Написати відгук
Технічний опис TB1-20A080H DIT
Description: LINE FILTER 250VAC/VDC 20A CHASS, Packaging: Box, Filter Type: Single Phase, Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, cCSAus, ENEC, SEMKO, Voltage - Rated DC: 250V, Voltage - Rated AC: 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Part Status: Active, Current: 20 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB1-20A080H Виробник : DONG IL TECHNOLOGY TB1%20Series.pdf TB1-20A080H