Продукція > DIT > TB1-40A0D0
TB1-40A0D0
TB1-40A0D0 DIT
TB1 Series.pdf
Виробник: DIT
Description: LINE FILTER 250VDC/VAC 40A CHAS
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Approval Agency: CE, cCSAus, ENEC, SEMKO
Voltage - Rated DC: 250V
Voltage - Rated AC: 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 40 A