Продукція > DIT > TB4-060HR
TB4-060HR
TB4-060HR DIT
TB4%20Series.pdf
Виробник: DIT
Description: LINE FILTER 60A CHASSIS MOUNT
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Approval Agency: CE, CSA, ENEC, SEMKO
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 290 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V
Current: 60 A
на замовлення 4 шт:
Написати відгук
Технічний опис TB4-060HR DIT
Description: LINE FILTER 60A CHASSIS MOUNT, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Wye), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: CE, CSA, ENEC, SEMKO, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 290 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 500 V, Current: 60 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TB4-060HR Виробник : DONG IL TECHNOLOGY TB4%20Series.pdf TB4-060HR