Продукція > CUI DEVICES > TBL002A-350-02GR-2OR
TBL002A-350-02GR-2OR
TBL002A-350-02GR-2OR CUI DEVICES
tbl002a-350.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 2 POS 3.5mm Solder Thru-Hole 2A/Contact
на замовлення 3042 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 3.50,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin, Wire Gauge: 20-24 AWG, Pitch: 0.138" (3.50mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 2, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 2 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBL002A-350-02GR-2OR TBL002A-350-02GR-2OR Виробник : CUI DEVICES tbl002a-350.pdf Conn Terminal Block 2 POS 3.5mm Solder Thru-Hole 2A/Contact
Кількість Ціна
на замовлення 661 шт:
Мінімальне замовлення: 31
Packaging: Tray
Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated
Color: Green
Mounting Type: Through Hole, Kinked Pin
Wire Gauge: 20-24 AWG
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 2
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 2 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Мінімальне замовлення: 12
TBL002A-350-02GR-2OR TBL002A-350-02GR-2OR Виробник : CUI Devices tbl002a_350-2306813.pdf Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 3.50, 45, 2 poles, green w orange tab
Мінімальне замовлення: 7