Продукція > SAME SKY > TBL003-254-07GR-2OR
TBL003-254-07GR-2OR
TBL003-254-07GR-2OR Same Sky
tbl003-254.pdf
Виробник: Same Sky
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, 2.54, horizontal, 7 poles, green w orange tab
на замовлення 672 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 2.54,, Features: Interlocking (Side), Lever Actuated, Packaging: Tray, Color: Green, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 20-24 AWG, Pitch: 0.100" (2.54mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 7, Wire Termination: Screwless, Part Status: Active, Current: 2 A, Number of Levels: 1, Voltage: 150 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Features: Interlocking (Side), Lever Actuated
Packaging: Tray
Color: Green
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 20-24 AWG
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 7
Wire Termination: Screwless
Part Status: Active
Current: 2 A
Number of Levels: 1
Voltage: 150 V