Продукція > CUI DEVICES > TBL005A-500-21GY-2WT
TBL005A-500-21GY-2WT
TBL005A-500-21GY-2WT CUI DEVICES
tbl005a-500.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 21 POS 5mm Solder Thru-Hole 15A/Contact
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 55
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.00,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated, Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 21, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBL005A-500-21GY-2WT TBL005A-500-21GY-2WT Виробник : CUI DEVICES tbl005a-500.pdf Conn Terminal Block 21 POS 5mm Solder Thru-Hole 15A/Contact
товару немає в наявності
Packaging: Tray
Features: Interlocking (Side), Push Button Actuated
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 21
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V