Продукція > CUI DEVICES > TBL007A-508-03GY
TBL007A-508-03GY
TBL007A-508-03GY CUI DEVICES
tbl007a-508.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 3 POS 5.08mm Solder Thru-Hole 15A/Contact
на замовлення 535 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 5.08,, Packaging: Tray, Features: Interlocking (Side), Color: Gray, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 14-26 AWG, Pitch: 0.200" (5.08mm), Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Part Status: Active, Current: 15 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 861 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Packaging: Tray
Features: Interlocking (Side)
Color: Gray
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 14-26 AWG
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Mating Orientation: 45° (135°) Angle with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Part Status: Active
Current: 15 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Мінімальне замовлення: 5
TBL007A-508-03GY TBL007A-508-03GY Виробник : CUI DEVICES tbl007a-508.pdf Conn Terminal Block 3 POS 5.08mm Solder Thru-Hole 15A/Contact