Продукція > CUI DEVICES > TBL007A-508-11GY
TBL007A-508-11GY
TBL007A-508-11GY CUI DEVICES
tbl007a-508.pdf
Виробник: CUI DEVICES
Conn Terminal Block 11 POS 5.08mm Solder Thru-Hole 15A/Contact
на замовлення 360 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 104
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screwless, 45 , 5.08 Pitch, 26 14 (AWG), Terminal Block Connector.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBL007A-508-11GY TBL007A-508-11GY Виробник : CUI Devices tbl007a_508-2306901.pdf Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screwless, 45 , 5.08 Pitch, 26 14 (AWG), Terminal Block Connector
на замовлення 180 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 180 шт:
Мінімальне замовлення: 2
TBL007A-508-11GY TBL007A-508-11GY Виробник : CUI DEVICES tbl007a-508.pdf Conn Terminal Block 11 POS 5.08mm Solder Thru-Hole 15A/Contact