Продукція > CUI DEVICES > TBL008-1000-15BE
TBL008-1000-15BE CUI Devices
tbl008-1000.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: I/C Rectangular
Wire Gauge: 4-18 AWG
Pitch: 0.394" (10.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 15
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Current: 66 A
Number of Levels: 1
Voltage: 600 V
Написати відгук
Category: PCB terminal blocks, Description: Connector: PCB terminal block; 76A; 1kV; PIN: 15; angled 90°; 10mm, Type of connector: PCB terminal block, Electrical mounting: spring clamp, Contacts pitch: 10mm, Number of pins: 15, Wire size: 18AWG...4AWG, Current rating: 76A, Rated voltage: 1kV, Spatial orientation: angled 90°, Body colour: blue.
Інші пропозиції TBL008-1000-15BE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBL008-1000-15BE Виробник : Same Sky tbl008-1000.pdf Category: PCB terminal blocks
Description: Connector: PCB terminal block; 76A; 1kV; PIN: 15; angled 90°; 10mm
Type of connector: PCB terminal block
Electrical mounting: spring clamp
Contacts pitch: 10mm
Number of pins: 15
Wire size: 18AWG...4AWG
Current rating: 76A
Rated voltage: 1kV