Продукція > CUI DEVICES > TBL008V-1000-08BE
TBL008V-1000-08BE
TBL008V-1000-08BE CUI Devices
tbl008v-1000.pdf
Виробник: CUI Devices
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 10.0,
Packaging: Box
Features: Interlocking (Side)
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 4-18 AWG
Pitch: 0.394" (10.00mm)
Mating Orientation: Vertical with Board
Positions Per Level: 8
Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp
Part Status: Active
Current: 66 A
Number of Levels: 1
Voltage: 600 V
на замовлення 72 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, 10.0,, Packaging: Box, Features: Interlocking (Side), Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 4-18 AWG, Pitch: 0.394" (10.00mm), Mating Orientation: Vertical with Board, Positions Per Level: 8, Wire Termination: Screwless - Spring Cage, Tension Clamp, Part Status: Active, Current: 66 A, Number of Levels: 1, Voltage: 600 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBL008V-1000-08BE TBL008V-1000-08BE Виробник : CUI Devices tbl008v_1000-2306711.pdf Fixed Terminal Blocks 2 24 Poles, Screwless, Vertical, 10.00 Pitch, 18 4 (AWG), Terminal Block Connector