Продукція > CUI DEVICES > TBLH10-500-03BK
TBLH10-500-03BK
TBLH10-500-03BK CUI Devices
tblh10_500-2306963.pdf
Виробник: CUI Devices
Fixed Terminal Blocks Terminal block, screwless, High Temp, 5.00, Horizontal, 3, Black w Gray Button
на замовлення 1528 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Tray, Features: Push Button Actuated, Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 3, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Part Status: Active, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tray
Features: Push Button Actuated
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 3
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Part Status: Active
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Мінімальне замовлення: 4
TBLH10-500-03BK TBLH10-500-03BK Виробник : CUI DEVICES tblh10-500.pdf Conn Terminal Block 3 POS 5mm Solder RA Thru-Hole 10A/Contact