Продукція > CUI DEVICES > TBLH11-500-05BK
TBLH11-500-05BK
TBLH11-500-05BK CUI Devices
tblh11-500.pdf
Color: Black
Mounting Type: Surface Mount
Wire Gauge: 16-24 AWG
Pitch: 0.197" (5.00mm)
Mating Orientation: Horizontal with Board
Positions Per Level: 5
Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp
Current: 10 A
Number of Levels: 1
Voltage: 300 V
на замовлення 1078 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERMINAL BLOCK, SCREWLESS, HIGH, Packaging: Box, Color: Black, Mounting Type: Surface Mount, Wire Gauge: 16-24 AWG, Pitch: 0.197" (5.00mm), Mating Orientation: Horizontal with Board, Positions Per Level: 5, Wire Termination: Screwless - Push Button Clamp, Current: 10 A, Number of Levels: 1, Voltage: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBLH11-500-05BK TBLH11-500-05BK Виробник : CUI Devices tblh11_500-3240891.pdf Fixed Terminal Blocks Screwless, High Temperature, 5.0 mm pitch, Black with Gray Button