TBP01R1W-508-03BE
TBP01R1W-508-03BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbp01r1w-508.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK HDR 3POS 5.08MM
Features: Mating Flange
Packaging: Bag
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 3
Pitch: 0.200" (5.08mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 20A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 3
Header Orientation: 90°, Right Angle
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 16 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
на замовлення 518 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLOCK HDR 3POS 5.08MM, Features: Mating Flange, Packaging: Bag, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 3, Pitch: 0.200" (5.08mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 20A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 3, Header Orientation: 90°, Right Angle, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 16 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBP01R1W-508-03BE TBP01R1W-508-03BE Виробник : Same Sky tbp01r1w_508-3511023.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 5.08, receptical, 3 pole, blue
на замовлення 649 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
TBP01R1W-508-03BE TBP01R1W-508-03BE Виробник : CUI DEVICES tbp01r1w-508.pdf Conn Shrouded Header HDR 3 POS 5.08mm Solder RA Side Entry Thru-Hole