Продукція > SAME SKY > TBP02R2-381-02BK
TBP02R2-381-02BK
TBP02R2-381-02BK SAME SKY
tbp02r2-381.pdf
Виробник: SAME SKY
Conn Wire to Board HDR 2 POS 3.81mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: I/C Rectangular, Packaging: Bag, Features: Interlocking (Side), Color: Black, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 2, Pitch: 0.150" (3.81mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 2, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Packaging: Bag
Features: Interlocking (Side)
Color: Black
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 2
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 2
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V