TBP02R2W-381-04BE
TBP02R2W-381-04BE Same Sky (Formerly CUI Devices)
tbp02r2w-381.pdf
Виробник: Same Sky (Formerly CUI Devices)
Description: TERM BLOCK HDR 4POS 3.81MM
Packaging: Bag
Features: Mating Flange
Color: Blue
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 4
Pitch: 0.150" (3.81mm)
Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side)
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Solder
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Positions Per Level: 4
Header Orientation: Vertical
Contact Mating Finish: Tin
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 250 V
Voltage - UL: 300 V
на замовлення 2054 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TERM BLOCK HDR 4POS 3.81MM, Packaging: Bag, Features: Mating Flange, Color: Blue, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 4, Pitch: 0.150" (3.81mm), Type: Header, Male Pins, Shrouded (4 Side), Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Solder, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Positions Per Level: 4, Header Orientation: Vertical, Contact Mating Finish: Tin, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 250 V, Voltage - UL: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TBP02R2W-381-04BE TBP02R2W-381-04BE Виробник : CUI Devices tbp02r2w_381-2306859.pdf Pluggable Terminal Blocks Terminal block, pluggable, w screw lock, 3.81, receptical, 4 pole, blue
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
TBP02R2W-381-04BE TBP02R2W-381-04BE Виробник : SAME SKY tbp02r2w-381.pdf Conn Wire to Board HDR 4 POS 3.81mm Solder ST Top Entry Thru-Hole
товару немає в наявності