Продукція > CUI DEVICES > TBP03P4-350-12BE
TBP03P4-350-12BE
TBP03P4-350-12BE CUI Devices
tbp03p4_350-2853959.pdf
Виробник: CUI Devices
Pluggable Terminal Blocks 2 24 Poles, Pluggable, Vertical, 3.5 Pitch, 28 16 (AWG), Terminal Block
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2~24 POLES, PLUGGABLE, VERTICAL,, Packaging: Box, Color: Blue, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Number of Positions: 12, Pitch: 0.138" (3.50mm), Type: Plug, Female Sockets, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: Screw, Current - IEC: 7A, Number of Levels: 1, Wire Gauge or Range - AWG: 16-28 AWG, Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm², Positions Per Level: 12, Plug Wire Entry: 90°, Contact Mating Finish: Nickel, Part Status: Active, Current - UL: 8 A, Voltage - IEC: 320 V, Voltage - UL: 300 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Color: Blue
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Number of Positions: 12
Pitch: 0.138" (3.50mm)
Type: Plug, Female Sockets
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: Screw
Current - IEC: 7A
Number of Levels: 1
Wire Gauge or Range - AWG: 16-28 AWG
Wire Gauge or Range - mm²: 0.2-1.5mm²
Positions Per Level: 12
Plug Wire Entry: 90°
Contact Mating Finish: Nickel
Part Status: Active
Current - UL: 8 A
Voltage - IEC: 320 V
Voltage - UL: 300 V
на замовлення 297 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
TBP03P4-350-12BE Виробник : Same Sky tbp03p4-350.pdf Category: Pluggable terminal blocks
Description: Connector: pluggable terminal block; plug; female; 7A; 320V; 3.5mm
Type of connector: pluggable terminal block
Connector: plug
Kind of connector: female
Current rating: 7A
Rated voltage: 0.32kV
Number of pins: 12
Spatial orientation: straight
Electrical mounting: screw terminal
Body colour: blue
Contacts pitch: 3.5mm