Продукція > ROYALOHM > TC0225D1541TCC
TC0225D1541TCC
TC0225D1541TCC Royalohm
Royalohm_09132021_9__Thin_Film_20200106-2580434.pdf
Виробник: Royalohm
Thin Film Resistors - SMD 1/16W 0.005 1.54K 25PPM
Написати відгук
Category: SMD resistors, Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 1.54kΩ; 60mW; ±0.5%; TC; 25V, Mounting: SMD, Case - inch: 0402, Case - mm: 1005, Type of resistor: thin film, Operating temperature: -55...155°C, Power: 60mW, Tolerance: ±0.5%, Operating voltage: 25V, Temperature coefficient: 25ppm/°C, Max. overload voltage: 50V, Resistance: 1.54kΩ, Manufacturer series: TC.
Інші пропозиції TC0225D1541TCC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC0225D1541TCC Виробник : ROYALOHM tc-series.pdf Category: SMD resistors
Description: Resistor: thin film; SMD; 0402; 1.54kΩ; 60mW; ±0.5%; TC; 25V
Type of resistor: thin film
Operating temperature: -55...155°C
Power: 60mW
Tolerance: ±0.5%
Operating voltage: 25V
Temperature coefficient: 25ppm/°C
Max. overload voltage: 50V
Resistance: 1.54kΩ