Продукція > MICROCHIP > TC1015-3.3VCT713 B5..
TC1015-3.3VCT713 B5.. Microchip
Виробник: Microchip
Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.1A, 2.5%, 0.18V dropout, -40?125°C   TC1015-3.3VCT ST+03.3 tc1015vct
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 135 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.1A, 2.5%, 0.18V dropout, -40?125°C   TC1015-3.3VCT ST+03.3 tc1015vct, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC1015-3.3VCT713 B5.. Виробник : Microchip Positive Voltage Regulator, VLDO, 3.3V, 0.1A, 2.5%, 0.18V dropout, -40?125°C   TC1015-3.3VCT ST+03.3 tc1015vct