TC1016-2.8VLTTR
TC1016-2.8VLTTR Microchip Technology
TC1016-Data-Sheet-DS20001666.pdf
Виробник: Microchip Technology
LDO Voltage Regulators 80mA Tiny Adj LDO
на замовлення 1245 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Regulator Pos 2.8V 0.08A 5-Pin SC-70 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC1016-2.8VLTTR TC1016-2.8VLTTR Виробник : Microchip Technology tc1016-data-sheet-ds20001666.pdf LDO Regulator Pos 2.8V 0.08A 5-Pin SC-70 T/R
товару немає в наявності
TC1016-2.8VLTTR TC1016-2.8VLTTR Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en011321 Description: IC REG LDO 2.8V 80MA SC70-5