TC2015-2.5VCTTR
TC2015-2.5VCTTR Microchip Technology
TC2014_Family_Data_Sheet_DS20001662G.pdf
Виробник: Microchip Technology
LDO Voltage Regulators 100mA LDO w/Shutdown VREF Bypass
на замовлення 2667 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2015-2.5VCTTR TC2015-2.5VCTTR Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en011649 Description: IC REG LINEAR 2.5V 100MA SOT23-5
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
TC2015-2.5VCTTR TC2015-2.5VCTTR Виробник : Microchip Technology tc2014-family-data-sheet-ds20001662g.pdf LDO Regulator Pos 2.5V 0.1A 5-Pin SOT-23 T/R