TC2015-2.85VCTTR
TC2015-2.85VCTTR Microchip Technology
tc2014-family-data-sheet-ds20001662g.pdf
Виробник: Microchip Technology
LDO Regulator Pos 2.85V 0.1A 5-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Voltage Regulators .1mA w/Shtdn & Ref B 2.85V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2015-2.85VCTTR TC2015-2.85VCTTR Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en011649 Description: IC REG LIN 2.85V 100MA SOT23-5
товару немає в наявності
TC2015-2.85VCTTR TC2015-2.85VCTTR Виробник : Microchip Technology TC2014_Family_Data_Sheet_DS20001662G.pdf LDO Voltage Regulators .1mA w/Shtdn & Ref B 2.85V