Продукція > TC2 > TC2117-2.5VEBTR
TC2117-2.5VEBTR
21665D.pdf
Виробник:
на замовлення 12000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TC2117-2.5VEBTR
Description: IC REG LINEAR 2.5V 800MA 3DDPAK, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 130 µA, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: 3-DDPAK, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, PSRR: 55dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2117-2.5VEBTR TC2117-2.5VEBTR Виробник : Microchip Technology 21665D.pdf Description: IC REG LINEAR 2.5V 800MA 3DDPAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 130 µA
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: 3-DDPAK
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
PSRR: 55dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
товару немає в наявності
TC2117-2.5VEBTR TC2117-2.5VEBTR Виробник : Microchip Technology 21665D-3441980.pdf LDO Voltage Regulators 800mA Fixed Output