TC2117-3.3VEBTR
TC2117-3.3VEBTR Microchip Technology
50001894.pdf
Виробник: Microchip Technology
Description: IC REG LINEAR 3.3V 800MA DDPAK-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-263-4, D2PAK (3 Leads + Tab), TO-263AA
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 130 µA
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: DDPAK-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
PSRR: 55dB (1kHz)
Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 800mA
Protection Features: Over Current, Over Temperature
на замовлення 645 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 800MA DDPAK-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-263-4, D2PAK (3 Leads + Tab), TO-263AA, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Current - Output: 800mA, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Output Configuration: Positive, Current - Quiescent (Iq): 130 µA, Voltage - Input (Max): 6V, Number of Regulators: 1, Supplier Device Package: DDPAK-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V, PSRR: 55dB (1kHz), Voltage Dropout (Max): 1.2V @ 800mA, Protection Features: Over Current, Over Temperature.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2117-3.3VEBTR TC2117-3.3VEBTR Виробник : Microchip Technology 21665D.pdf LDO Voltage Regulators 800mA Fixed Output
на замовлення 724 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
TC2117-3.3VEBTR 50001894.pdf
TC2117-3.3VEBTR TC2117-3.3VEBTR Виробник : Microchip Technology 21665d.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 0.8A 4-Pin(3+Tab) DDPAK T/R
товару немає в наявності
TC2117-3.3VEBTR TC2117-3.3VEBTR Виробник : Microchip Technology 50001894.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 800MA DDPAK-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 800mA
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 6V
Number of Regulators: 1
PSRR: 55dB (1kHz)