TC2185-1.8VCTTR
TC2185-1.8VCTTR Microchip Technology
TC2014_Family_Data_Sheet_DS20001662G.pdf
Виробник: Microchip Technology
LDO Voltage Regulators 150mA LDO w/Shtdn
на замовлення 1433 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Regulator Pos 1.8V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2185-1.8VCTTR filehandler.aspx?ddocname=en011649
TC2185-1.8VCTTR TC2185-1.8VCTTR Виробник : Microchip Technology 8621662f.pdf LDO Regulator Pos 1.8V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
TC2185-1.8VCTTR TC2185-1.8VCTTR Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en011649 Description: IC REG LINEAR 1.8V 150MA SOT23-5
товару немає в наявності