TC2185-2.5VCTTR
TC2185-2.5VCTTR Microchip Technology
TC2014-Family-Data-Sheet-DS20001662G.pdf
Виробник: Microchip Technology
LDO Voltage Regulators 150mA LDO
на замовлення 2004 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
LDO Regulator Pos 2.5V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2185-2.5VCTTR TC2185-2.5VCTTR Виробник : Microchip Technology 8621662f.pdf LDO Regulator Pos 2.5V 0.15A 5-Pin SOT-23 T/R
товару немає в наявності
TC2185-2.5VCTTR TC2185-2.5VCTTR Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en011649 Description: IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5