Продукція > TC2 > TC2186-2.85VCTTR
TC2186-2.85VCTTR
filehandler.aspx?ddocname=en011457
Виробник:
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2186-2.85VCTTR TC2186-2.85VCTTR Виробник : Microchip Technology filehandler.aspx?ddocname=en011457 Description: IC REG LIN 2.85V 150MA SOT23-5
товару немає в наявності
TC2186-2.85VCTTR TC2186-2.85VCTTR Виробник : Microchip Technology TC2054_Family_Data_Sheet_DS20001663-3442180.pdf LDO Voltage Regulators 150mA LDO w/Shtdn