Продукція > TC2 > TC2186-2.8VCTTR
TC2186-2.8VCTTR
21663d.pdf
Виробник:
на замовлення 30000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис TC2186-2.8VCTTR
Description: IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2186-2.8VCTTR TC2186-2.8VCTTR Виробник : Microchip Technology 21663d.pdf Description: IC REG LINEAR 2.8V 150MA SOT23-5
товару немає в наявності
TC2186-2.8VCTTR TC2186-2.8VCTTR Виробник : Microchip Technology TC2054_Family_Data_Sheet_DS20001663.pdf LDO Voltage Regulators 150mA LDO w/Shtdn