TC2186-3.3VCTTR
TC2186-3.3VCTTR Microchip Technology
TC2054_Family_Data_Sheet_DS20001663.pdf
Виробник: Microchip Technology
LDO Voltage Regulators 150mA LDO w/Shtdn
на замовлення 2554 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC2186-3.3VCTTR 21663d.pdf
TC2186-3.3VCTTR TC2186-3.3VCTTR Виробник : Microchip Technology 21663d.pdf Description: IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5