TC302J2K
TC302J2K Littelfuse Inc.
littelfuse-leaded-thermistors-miniature-tc-datasheet?assetguid=ee37e019-d20e-46e6-a735-fc381ffee6ec
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead, Epoxy
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: 150°C
B0/50: 3892K
Resistance in Ohms @ 25°C: 3k
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm)
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Epoxy, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: 150°C, B0/50: 3892K, Resistance in Ohms @ 25°C: 3k, Resistance Tolerance: ±10%, Length - Lead Wire: 1.50" (38.00mm), Part Status: Active.