Продукція > BOURNS > TC33X-2-504G
TC33X-2-504G
TC33X-2-504G Bourns
tc33.pdf
Виробник: Bourns
Trimmer Resistors - SMD 3MM 500KOHMS 25% 0.1WATT OPEN FRM
на замовлення 7933 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 500KOHM 0.15W J LEAD TOP, Power (Watts): 0.15W, Tolerance: ±25%, Packaging: Tape & Reel (TR), Temperature Coefficient: ±250ppm/°C, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Rectangular - 0.150" x 0.142" Face (3.80mm x 3.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Termination Style: J Lead, Resistive Material: Cermet, Resistance: 500 kOhms, Number of Turns: 1.0.
Інші пропозиції TC33X-2-504G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TC33X-2-504G TC33X-2-504G Виробник : Bourns Inc. TC33.pdf Description: TRIMMER 500KOHM 0.15W J LEAD TOP
Power (Watts): 0.15W
Tolerance: ±25%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Temperature Coefficient: ±250ppm/°C
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Rectangular - 0.150" x 0.142" Face (3.80mm x 3.60mm)
Resistive Material: Cermet
Resistance: 500 kOhms