TCA0G107M8R
TCA0G107M8R KYOCERA AVX
tc-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: A- CASE / 107- CAP CODE / MN02
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
на замовлення 1750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: A- CASE / 107- CAP CODE / MN02, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Інші пропозиції TCA0G107M8R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCA0G107M8R tc-series.pdf
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 4 V
товару немає в наявності
TCA0G107M8R TCA0G107M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4 VDC 100 uF 1206 20 % ESR=3 Ohms