TCA10FR-D2 TriCOME
Виробник: TriCOME
Integrated Miniaturized Antenna for 2.4GHz Wireless RF Applications; SMT; -20~85C; 16x5x1.0mm; TCA10FR-D2(2.85GHz) BW300MHz 16*5*1.0mm RF TCA10FR-D2-2850
кількість в упаковці: 20 шт
на замовлення 60 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 40
Відгуки про товар
Написати відгук
Integrated Miniaturized Antenna for 2.4GHz Wireless RF Applications; SMT; -20~85C; 16x5x1.0mm; TCA10FR-D2(2.85GHz) BW300MHz 16*5*1.0mm RF TCA10FR-D2-2850, кількість в упаковці: 20 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCA10FR-D2 Виробник : TriCOME Integrated Miniaturized Antenna for 2.4GHz Wireless RF Applications; SMT; -20~85C; 16x5x1.0mm; TCA10FR-D2(2.85GHz) BW300MHz 16*5*1.0mm RF TCA10FR-D2-2850