TCA1A475M8R
TCA1A475M8R KYOCERA AVX
tc-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1206
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.2Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 1909 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.2Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції TCA1A475M8R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCA1A475M8R TCA1A475M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
TCA1A475M8R TCA1A475M8R Виробник : KYOCERA AVX tc_series-3180317.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10 VDC 4.7 uF 1206 20 % ESR=4.2 Ohms