TCA1A685M8R
TCA1A685M8R KYOCERA AVX
tc-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 10 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 10V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Інші пропозиції TCA1A685M8R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCA1A685M8R TCA1A685M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 10V 1206
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Part Status: Obsolete
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 10 V