TCA1C685M8R
TCA1C685M8R KYOCERA AVX
tc-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 16V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.8Ohm
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 16 V
на замовлення 2429 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 16V 1206, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.8Ohm, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Інші пропозиції TCA1C685M8R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCA1C685M8R TCA1C685M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 16V 1206
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: A
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 16 V
товару немає в наявності
TCA1C685M8R TCA1C685M8R Виробник : KYOCERA AVX tc-series.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16 VDC 6.8 uF 1206 2 0 % ESR=3.8 mOhms