TCBB476M006CRSZ0700
TCBB476M006CRSZ0700 KYOCERA AVX Components
3755621850304703tcb.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 47uF 6.3VDC B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.07 Ohm 125°C T/R
на замовлення 1475 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 875
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: High Reliability, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCBB476M006CRSZ0700 TCBB476M006CRSZ0700 Виробник : KYOCERA AVX Components 3755621850304703tcb.pdf Cap Tant Polymer 47uF 6.3VDC B CASE 20%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) SMD 3528-21 0.07 Ohm 125°C T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 46
TCBB476M006CRSZ0700 TCBB476M006CRSZ0700 Виробник : KYOCERA AVX TCB.pdf Description: CAP TANT POLY 47UF 6.3V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 70mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: High Reliability
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: COTS
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 6.3 V