TCBD227M004CRSZ0723
TCBD227M004CRSZ0723 KYOCERA AVX Components
3755621850304703tcb.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 220uF 4VDC D CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.04 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCBD227M004CRSZ0723 TCBD227M004CRSZ0723 Виробник : AVX Corporation TCB.pdf Description: CAP TANT POLY 220UF 4V 2917