TCBD476M016CRSZ0723
TCBD476M016CRSZ0723 KYOCERA AVX Components
3755621850304703tcb.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Polymer 47uF 16VDC D CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) SMD 7343-31 0.07 Ohm 125°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT POLY 47UF 16V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: COTS, ESR (Equivalent Series Resistance): 65mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCBD476M016CRSZ0723 TCBD476M016CRSZ0723 Виробник : KYOCERA AVX TCB.pdf Description: CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: COTS
ESR (Equivalent Series Resistance): 65mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 16 V