TCCF100X105K1GV001T
TCCF100X105K1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
tanceram-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0402
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.025" (0.64mm)
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.040" L x 0.020" W (1.02mm x 0.51mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.025" (0.64mm), Capacitance: 1 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCCF100X105K1GV001T TCCF100X105K1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. tanceram-chip-capacitors.pdf Description: CAP CER 1UF 10V X5R 0402
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 10V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 1 µF