TCCP6R3X106M1GV001T
TCCP6R3X106M1GV001T Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.035" (0.89mm)
Capacitance: 10 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 0603 (1608 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.81mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.035" (0.89mm), Capacitance: 10 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCCP6R3X106M1GV001T TCCP6R3X106M1GV001T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0603
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 10 µF