TCD4025-19.20M
TCD4025-19.20M Pletronics, Inc
TCD4025-19.20M.pdf
Виробник: Pletronics, Inc
Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: VCTCXO
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±100ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±4.5ppm
Frequency: 19.2 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 8-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: Clipped Sine Wave, Type: VCTCXO, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±100ppb, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 3mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±4.5ppm, Frequency: 19.2 MHz, Base Resonator: Crystal.
Інші пропозиції TCD4025-19.20M
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TCD4025-19.20M TCD4025-19.20M Виробник : Pletronics, Inc TCD4025-19.20M.pdf Description: XTAL OSC VCTCXO 19.2000MHZ SNWV
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: Clipped Sine Wave
Type: VCTCXO
Frequency Stability: ±100ppb
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 3mA
Part Status: Active
Frequency: 19.2 MHz
Base Resonator: Crystal
товару немає в наявності
TCD4025-19.20M TCD4025-19.20M Виробник : Pletronics Inc. tcd4.pdf TCXO Oscillators 19.2MHz 3.3V 0.1ppm 0-70dc